Obowiązkowe badanie temperatury.

W czasie trwającej epidemii COVID-19 – staramy się dbać o bezpieczeństwo naszych pracowników, a także samej produkcji. Zwłaszcza, że zbliża się jesień, a pogoda w tym okresie lubi nas negatywnie zaskoczyć. Przeziębienia, grypy i inne choroby sezonowe – to problem, z którym będziemy musieli się już niebawem zmierzyć. Musimy reagować teraz dużo wcześniej na symptomy nawet zwykłych przeziębień – odpowiedzialność spada zarówno na pracowników, jak i na pracodawcę. Oprócz profilaktyki i dbania o zdrowie – nasza firma stawia również na wczesne wykrywanie zagrożenia, dlatego na wejściu do naszego budynku stanął niedawno automatyczny skaner do bezdotykowego pomiaru temperatury. 

Urządzenie jest bardzo czułe i potrafi wychwycić nawet najmniejsze wahania temperatury, jego obsługa jest bardzo prosta. Wystarczy spojrzeć w kamerę skanera, który oprócz bardzo dokładnego pomiar, rozpoznaje również twarz oraz informuję czy osoba wchodząca do budynku ma założoną maseczkę, a to ostatnio stało się naszym wymogiem. 

Każdy, kto wchodzi do naszej firmy – musi najpierw sprawdzić swoją temperaturę, założyć maseczkę i zdezynfekować ręce. Wszystko działa automatycznie, a informacje o wchodzących osobach przekazywane są do centrali, która szybko może zareagować – zatrzymując na wejściu osobę z podwyższoną temperaturą.

Dzięki takim rozwiązaniom – możemy choć w pewnym stopniu zabezpieczyć się przed wirusem wśród naszej załogi. A jak wasze firmy zabezpieczają się przed COVID-19? 

Bardzo prosimy wszystkie osoby wchodzące do budynku firmy ETICOD – o przeprowadzenie bezdotykowego pomiaru temperatury swojego ciała – za pomocą urządzenia skanującego, które znajduje się w dolnym holu naszego budynku. Obowiązkowo, każdy musi zdezynfekować ręce (urządzenie z płynem do dezynfekcji znajduje się również w dolnym holu). Dodatkowo osoby z poza firmy, proszone są o założenie maseczki ochronnej. 

Dziękując za dostosowanie się do naszych regulacji, życzymy wszystkim dużo zdrowia. 

UE
ETICOD sp. z o.o.
ul. Grzegorzka 21, 40-309 Katowice – Poland
NIP 627 266 37 23  |  KRS 000321577  |  REGON 241087158
regulamin   |   polityka prywatności   |   RODO   |   ®copyright ETICOD sp. z o.o.