BĄDŹ ECOLOGICZNY

Zobacz, jak łatwo Ty i twoja firma możecie wspierać ekologię - zamawiając przyjazne dla środowiska etykiety.

ECO jak ETICOD

Ekologia, to coś więcej niż tylko biodegradowalne opakowania. Ekologia to filozofia, która towarzyszy naszej firmie od samego początku. Eticod w swoim założeniu stara się prowadzić zrównoważoną politykę ekologiczną, dbając nie tylko o swój status materialny, ale również o otaczające go środowisko i lokalną społeczność.

Każdy może drukować etykiety na ekologicznych materiałach, ale najważniejsze jest aby robić to w ekologiczny sposób. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i nowoczesnej technologii – drukujemy nie tylko ekologiczne etykiety, ale przede wszystkim drukujemy je w ekologiczny sposób.

Jak być ECO?

Zacznij dokonywać świadomych wyborów i korzystaj z produktów i usług firm, które są odpowiedzialne społecznie, a kwestie ochrony środowiska traktują z najwyższą powagą. Recykling to najbardziej proekologiczna postawa, która może uchronić nas przed zalaniem przez góry odpadów. Oczywiście nie wszystko możemy ponownie przetworzyć, nie wszystkie śmieci nadają się do recyklingu, dużo jednak zależy od nas i od tego z jaką starannością segregujemy odpady.

Jak producenci mogą być ECO?

Producenci muszą stworzyć produkt przyjazny dla środowiska, którego opakowanie będzie w całości ekologiczne. Istotne jest aby po zużyciu zostało one poddane recyklingowi, a nie trafiło do zwykłego kosza. 

Aby tak się stało, producenci muszą wspierać proces recyklingu – tworząc opakowania, które łatwo dadzą się ponownie przetworzyć. Bardzo istotna w tym wypadku jest sama etykieta, która mocno determinuje ekologiczny charakter produktu. Ma ona bardzo duży wpływ na jakość uzyskanego granulatu oraz na to, czy cały produkt będzie mógł zostać powtórnie przetworzony.

Przygotowaliśmy rozwiązania dla producentów, aby mogli wzbogacić swój produkt o ekologiczną etykietą, która sprawi że całe opakowanie nabierze ekologicznego wyrazu.

etykiety ekologiczne i przyjazne dla środowiska

CLEAN FLAKE
WASHOFF

MULTICYCLE

THINK THIN

ReBASE

ReNEW
UE

ETICOD sp. z o.o.

ul. Grzegorzka 21, 40-309 Katowice – Poland
NIP 627 266 37 23  |  KRS 000321577  |  REGON 241087158

regulamin   |   polityka prywatności   |   RODO   |   ®copyright ETICOD sp. z o.o.