ETICOD z nagrodą za zajęcie I miejsca
w kategorii etykieta cyfrowa
w konkursie ART OF PACKAGING 2021

W dniu 20.09.2021 odbyła się 15 finałowa gala konkursu Art Of Packaging. Jubileuszowe wydarzenie zostało zorganizowane w Filharmonii Poznańskiej, co jeszcze bardziej podkreśliło prestiż całego przedsięwzięcia.

Finalnie udało się nam zdobyć główną nagrodę za etykietę MINISTER – destylat z piwa w kategorii etykieta cyfrowa. To wspaniałe wyróżnienie, biorąc pod uwagę, że już trzeci rok z rzędu nasze produkty są doceniane przez Jury konkursu Art Of Packaging. 

Niemniej jednak, największą nagrodą dla nas były słowa przewodniczącej Jury Izabeli E. Seidl-Kwiatkowskiej, które padły podczas uroczystości, podkreślające nasze zaangażowanie w produkcję „fantastycznych etykiet zapierających dech w piersiach”. W tym miejscu bardzo dziękujemy Pani Izabeli za docenienie naszej pracy.

Dla nas uczestnictwo w konkursie to przedsięwzięcie, którego realizację rozpoczynamy już po zakończeniu gali przygotowując się do kolejnej edycji konkursu. Spotkania, rozmowy z naszymi klientami, czynne uczestnictwo w fazach projektowych, wszystko po to, żeby myśląc o produkcie brali pod uwagę także jakość opakowania, tak żeby zdecydowanie mogło wyróżnić się na półkach sklepowych nie tylko projektem, ale także innowacyjnym podejściem do wzornictwa i zastosowania unikalnych technologii druku.

UE
ETICOD sp. z o.o.
ul. Grzegorzka 21, 40-309 Katowice – Poland
NIP 627 266 37 23  |  KRS 000321577  |  REGON 241087158
regulamin   |   polityka prywatności   |   RODO   |   ®copyright ETICOD sp. z o.o.