ETICOD - najlepsza etykieta 2019

etykieta roku
Art of Packaging 2019


Etykieta dla piwa B-Day AFTERPARTY zaprojektowana przez Ostecx Créative została nagrodzona podczas konkursu Art of Packaging 2019 – tytułem najlepszej etykiety roku 2019.

finalista konkursu
HP Inkspiration Award 2019

Etykiety dla kawy „Jaman – Weasel” zakwalifikowała się do finału w międzynarodowym konkursie na najlepszą etykietę drukowaną w technologii cyfrowej. To dla nas ogromny prestiż i wyróżnienie – ponieważ konkurs ma charakter międzynarodowy i startują w nim firmy z Europy, Azji a także i Afryki! Znalezienie się w tak prestiżowym gronie to wielki zaszczyt!

Dziękujemy również producentowi za zaufanie i powierzenie nam produkcji etykiet dla swojej marki! Jak widać było warto, bo zrobiliśmy naprawdę dobrą robotę! Etykieta z wykorzystaniem lakieru wybiórczego i sitodruku nadrukowanego na papierze strukturalnym – w połączeniu z świetnym projektem i nowoczesną technologią druku – wygląda naprawdę imponująco!
Chcecie zobaczyć jak wyglądałyby Wasze etykiety wydrukowane na urządzeniu cyfrowym HP Indigo – prześlijcie do nas swój projekt, a my wydrukujemy Wam bezpłatne próbki!

zwycięzca
GOLDEN PIXEL AWARD 2019

Etykieta dla piwa B-Day AFTERPARTY zaprojektowana przez Ostecx Créative została nagrodzona podczas konkursu Art of Packaging 2019 – tytułem GOLDEN PIXEL AWARD za najlepiej uszlachetnione opakowanie.

zwycięzca w konkursie
HP Inkspiration Award 2018

Nasza realizacja etykiet cyfrowych drukowanych na drewnianym surowcu – zajęła I miejsce w konkursie HP Inkspiration Award 2018 w kategorii dla najlepszej etykiety wykonanej technologią HP Indigo.

Trzeba przyznać że świetne piwo wyprodukowane przez Browar BIRBANT w połączeniu ze znakomitym projektem etykiety zrealizowanym przez agencję FLOV zrobiło robotę!

etykiety drukowane na drewnie
UE

ETICOD sp. z o.o.

ul. Grzegorzka 21, 40-309 Katowice – Poland
NIP 627 266 37 23  |  KRS 000321577  |  REGON 241087158

regulamin   |   polityka prywatności   |   RODO   |   ®copyright ETICOD sp. z o.o.