etykieta roku
Art of Packaging 2021

Finalnie udało się nam zdobyć główną nagrodę za etykietę MINISTER – destylat z piwa w kategorii etykieta cyfrowa. To wspaniałe wyróżnienie, biorąc pod uwagę, że już trzeci rok z rzędu nasze produkty są doceniane przez Jury konkursu Art Of Packaging. 

Niemniej jednak, największą nagrodą dla nas były słowa przewodniczącej Jury Izabeli E. Seidl-Kwiatkowskiej, które padły podczas uroczystości, podkreślające nasze zaangażowanie w produkcję „fantastycznych etykiet zapierających dech w piersiach”. W tym miejscu bardzo dziękujemy Pani Izabeli za docenienie naszej pracy.

etykieta roku
Art of Packaging 2020

Etykieta dla piwa FRIEND OR FOE – browaru Rockmill – nawiązuje do ulicznego projektu grafik, poznańskiego artysty someart’a – Friendly Face 5.0 – który można zobaczyć na murach i ścianach poznańskich kamienic. To wybitne dzieło przedstawiające ludzi z całego świata, protestujących przeciwko rządom, cenzurze, wojnie czy zanieczyszczeniu środowiska. Zadając przy tym pytanie Friend or Foe (swój czy wróg) zwraca uwagę, iż mimo różnic kulturowych, etnicznych i rasowych – wszyscy jesteśmy podobni i więcej nas łączy niż dzieli. 

ETICOD - najlepsza etykieta 2019

etykieta roku
Art of Packaging 2019

Tegoroczną edycję w dużej mierze zdominowała etykieta wydrukowana przez drukarnię ETICOD dla piwa B-Day 6.0 Afterparty, która zdobyła aż 2 nagrody. Została uznana za najlepszą etykietę roku oraz doceniona jako najlepiej uszlachetnione opakowanie – zdobywając nagrodę GOLDEN PIXEL AWARD – przyznawaną z pośród wszystkich zgłoszonych opakowań. 

finalista konkursu
HP Inkspiration Award 2019

Etykiety dla kawy „Jaman – Weasel” zakwalifikowała się do finału w międzynarodowym konkursie na najlepszą etykietę drukowaną w technologii cyfrowej. To dla nas ogromny prestiż i wyróżnienie – ponieważ konkurs ma charakter międzynarodowy i startują w nim firmy z Europy, Azji a także i Afryki! Znalezienie się w tak prestiżowym gronie to wielki zaszczyt! Dziękujemy również producentowi za zaufanie i powierzenie nam produkcji etykiet dla swojej marki! Jak widać było warto, bo zrobiliśmy naprawdę dobrą robotę! Etykieta z wykorzystaniem lakieru wybiórczego i sitodruku nadrukowanego na papierze strukturalnym – w połączeniu z świetnym projektem i nowoczesną technologią druku – wygląda naprawdę imponująco! Chcecie zobaczyć jak wyglądałyby Wasze etykiety wydrukowane na urządzeniu cyfrowym HP Indigo – prześlijcie do nas swój projekt, a my wydrukujemy Wam bezpłatne próbki!
etykiety drukowane na drewnie

zwycięzca w konkursie
HP Inkspiration Award 2018

Nasza realizacja etykiet cyfrowych drukowanych na drewnianym surowcu – zajęła I miejsce w konkursie HP Inkspiration Award 2018 w kategorii dla najlepszej etykiety wykonanej technologią HP Indigo.

Trzeba przyznać że świetne piwo wyprodukowane przez Browar BIRBANT w połączeniu ze znakomitym projektem etykiety zrealizowanym przez agencję FLOV zrobiło robotę!

UE

ETICOD sp. z o.o.

ul. Grzegorzka 21, 40-309 Katowice – Poland
NIP 627 266 37 23  |  KRS 000321577  |  REGON 241087158

regulamin   |   polityka prywatności   |   RODO   |   ®copyright ETICOD sp. z o.o.