Konkurs – Art of Packaging 2020 – rozstrzygnięty

Jedne z najważniejszych nagród w branży opakowaniowej w Polsce zostały przyznane. Po niespełna pół roku od planowanego terminu gali Art of Packaging 2020 – doczekaliśmy się w końcu rozstrzygnięcia konkursu i wręczenia nagród za najlepsze opakowania w Polsce.

ETICOD

aż z dwoma nagrodami!

Konkurs Art of Packaging to jedno z ważniejszych wydarzeń branży, które juz od 14 lat wyróżnia i docenia producentów opakowań na rodzimym rynku. Konkurs od zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno producentów opakowań, projektantów, agencji reklamowych, a także samych użytkowników i firm produkcyjnych, które analizują trendy oraz nowości na rynku. Z roku na rok poziom konkursu jest coraz wyższy, a zgłaszanych prac jest coraz więcej. Zainteresowanie konkursem przerasta najśmielsze oczekiwania organizatorów, którzy otrzymali kilka tysięcy zgłoszeń! Tym bardziej, miło nam poinformować, że w tym roku zdobyliśmy, aż dwie nagrody! To już drugi rok z rzędu, kiedy drukarnia etykiet samoprzylepnych ETICOD – zajmuje pierwsze miejsce w kategorii produkcji etykiet! Powtórzenie takiego sukcesu to nie przypadek, to potwierdzenie tego, że jesteśmy naprawdę dobrzy w tym co robimy. W tym roku otrzymaliśmy główną nagrodę w kategorii „opakowanie – etykieta” za realizację dla browaru Rockmill, projekt zrealizowany przez Dominika Grochowickiego – na podstawie prac artysty SOMEART, został doceniony za dokładny wydruk i realizację uszlachetnień. Etykieta została pokryta specjalnym lakierem, który nadaje jej bardzo wyraźnego, wręcz metalicznego wrażenia w dotyku. Ta surowość nawiązuje do przestrzeni, w której powstały oryginalne projekty Friendly Face – czyli do murów i ścian budynków. Wybiórczy lakier błyszczący wyróżnia kontrastuje z surowością muralu, a sitodruk wyróżnia poszczególne postacie. W projekcie zostały użyte również dwa Cold stampingi; złoty – który pokrywa oczy oraz transparenty, który został nałożony na okulary. To wszystko nadaje kunsztu całości i sprawa, że etykieta jest naprawdę wyjątkowa!

Eticod zdobył również pierwsze miejsce w kategorii „Etykieta cyfrowa” za najlepiej wydrukowaną etykietę w technologii cyfrowej. Nagrodę otrzymała etykieta na kawę Jaman realizowana dla firmy Marba. To bardzo wyjątkowa realizacja, na specjalnym papierze strukturalnym, który dzięki swojemu specyficznemu podłożu – mocno nawiązuje do jutowych worków, w których kiedyś transportowano kawę. Pokrycie takiego surowca w tak idealny sposób wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia. Nie wszyscy są w stanie zrealizować takie zamówienie. My coraz chętniej i bardziej odważnie sięgamy po różnego rodzaju materiały strukturalne, gdzie każdy projekt to nowe wyzwanie.

Zamów wzornik materiałów strukturalnych 

ETICOD sp. z o.o.

tel.: +48 32 204 66 01

fax: +48 32 314 02 05

e-mail: info@eticod.pl

www.eticod.pl

ul. Grzegorzka 21, 40-309 Katowice – Poland
NIP 627 266 37 23  |  KRS 000321577  |  REGON 241087158