drukujemy etykiety samoprzylepne w technologii fleksograficznej i cyfrowej.

Zobacz, jak łatwo możesz stać się EKO dzięki przyjaznym dla środowiska - ekologicznym etykietom.

Ekologia, to coś więcej niż tylko biodegradowalne opakowania. Ekologia to filozofia, która towarzyszy naszej firmie od samego początku. Eticod w swoim założeniu stara się prowadzić zrównoważoną politykę ekologiczną, dbając nie tylko o swój status materialny, ale również o otaczające go środowisko i lokalną społeczność.

Rozwijamy się dla Was!

To już kolejne urządzenie  przeznaczone do druku cyfrowego, które znalazło się w naszym parku maszynowym. HP INDIGO 6900 to nasz najnowszy nabytek, dzięki któremu możemy sprostać zapotrzebowaniu na szybkie realizacji mniejszych nakładów etykiet. Chcesz zobaczyć jak drukuje nowy HP INDIGO – zamów bezpłatne próbki swoich etykiet. 

Wzbij się na wyżyny swoich możliwości i nadaj charakteru swoim produktom, dzięki etykietom wydrukowanym na niestandardowych i unikatowych materiałach. Wspólnie z firmą Avery Dennison przygotowaliśmy wzornik materiałów Premium, dzięki któremu poznasz pełne spektrum naszych możliwości

ETYKIETY

Z POWŁOKĄ

ANTY

BAKTERYJNĄ

Stosowane przez ETICOD antybakteryjne laminacje posiadają atesty IMSL – Industrial Microbiological Service LTD przeprowadzone zgodnie z normą ISO 22196, które potwierdzają skuteczność aktywnej warstwy w ponad 99%. Laminacje są bezpieczne dla środowiska, a nałożone na odpowiednie materiały, mogą zostać poddane recyklingowi.

ETICOD sp. z o.o.
tel.: +48 32 204 66 01
fax: +48 32 314 02 05
e-mail: info@eticod.pl
www.eticod.pl
ul. Grzegorzka 21, 40-309 Katowice – Poland
NIP 627 266 37 23  |  KRS 000321577  |  REGON 241087158