Nowoczesny Park Maszynowy

HP-indigo

Profesjonalny druk wymaga najlepszej jakości maszyn i nowoczesnej technologii. W naszej firmie od lat stawiamy na urządzenia z najwyższej półki. To dzięki inwestycjom w rozwój technologii jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym realizacjom. Najnowocześniejsze urządzenia przeznaczone do druku fleksograficznego, wykorzystywane w ETICOD – posiadają nawet do 10 osobnych stacji drukujących, dzięki czemu możemy drukować wielowarstwowe etykiety z uszlachetnieniem w postaci lakierów, laminacji czy coldstampingu. W naszej drukarni wykorzystujemy urządzenia przeznaczone zarówno do druku fleksograficznego jak i cyfrowego.

Druk Fleksograficzny

To technologia pozwalająca na szybki i ekonomiczny druk etykiet w najwyższej jakości. Przeznaczony jest do średnich i wysokich nakładów. Zastosowanie odpowiednich matryc polimerowych sprawia, że każda odbitka jest identyczna i nie różni się od pierwowzoru. Obecnie w ETICOD wykorzystuje się najnowsze maszyny fleksograficzne firmy BOBST, wyposażone w 10 zespołów drukujących – dzięki czemu ETICOD jest w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenia.

Druk cyfrowy

ETICOD w swoim parku maszynowym ma na wyposażeniu urządzenia HP Indigo przeznaczone do druku cyfrowego. Umożliwia to realizację mniejszych zamówień w krótszym czasie, dając możliwość personalizacji i uszlachetnienia z zastosowaniem cold stampingu, lakierów wybiórczych lub laminacji. Najnowsze urządzenia HP gwarantują wydruki najwyższej jakości, nie odbiegające od druków fleksograficznych, a brak konieczności przygotowania matryc drukujących sprawia, że zamówienia mogą zostać zrealizowane w bardzo krótkim terminie.

UE
ETICOD sp. z o.o.
ul. Grzegorzka 21, 40-309 Katowice – Poland
NIP 627 266 37 23  |  KRS 000321577  |  REGON 241087158

regulamin   |   polityka prywatności   |   RODO   |   ®copyright ETICOD sp. z o.o.