etykiety / shrink sleeve  /

Shrink sleeve

Shrink sleeve czyli etykieta termokurczliwa charakteryzuje się idealnym dopasowaniem do kształtu oraz możliwością całkowitego wykorzystania powierzchni opakowania do przekazu informacji o produkcie. Rękaw etykiety poddany działaniu wysokiej temperatury, obkurcza się na produkcie, dzięki czemu podkreśla jego kształt i zwiększa jego pole zadruku, maksymalizując obszar informacji wizualnej nawet do 100% jego powierzchni. 

 

 

Dzięki zastosowaniu technologii HP Indigo etykiety termokurczliwe mogą zawierać personalizację graficzną i informacyjną co daje duże możliwości działom marketingu do promocji produktu.  

 

Shrink sleeve z powodzeniem wykorzystywany jest w branży spożywczej, kosmetycznej czy farmaceutycznej, ponieważ produkt końcowy zapewnia wysoką odporność na wilgoć, ścieranie czy promienie UV, a etykiety zachowują oryginalny, estetyczny wygląd niezależnie od tego, ile razy produkt był używany. 

 

 

Etykiety termokurczliwe są stosowane jako główne opakowanie informacyjne o produkcie. Mogą także stanowić jego zabezpieczenie w formie plomb, chroniąc opakowanie przed otwarciem. Często etykietę shrink sleeve stosuje się także do łączenia wielopaków promocyjnych.

UE

ETICOD sp. z o.o.

ul. Grzegorzka 21, 40-309 Katowice – Poland
NIP 627 266 37 23  |  KRS 000321577  |  REGON 241087158

regulamin   |   polityka prywatności   |   RODO   |   ®copyright ETICOD sp. z o.o.